اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

رفع مشکل تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی با همکاری نهادهای ذی ربط

رفع مشکل تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی با همکاری نهادهای ذی ربط
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امیدواریم با همکاری نهادهای ذی ربط، مشکل تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه علوم پزشکی حل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه کمیته پیشگیری از تخلفات و نظارت بر عملکرد شرکت های تعاونی که در محل دانشگاه علوم پزشکی با حضور نمایندگانی از شهرداری، اتاق تعاون، نظام مهندسی و اداره مسکن و شهرسازی برگزار شد، در جریان آخرین جزئیات پیشرفت پروژه تعاونی مسکن کارکنان علوم پزشکی قرار گرفت.
یوسفی در نشست با مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مسئول حقوقی تعاونی و برخی اعضای تعاونی مذکور، عنوان کرد: متاسفانه در روند تکمیل این پروژه تاخیر صورت گرفته است که موجب ناراحتی برخی اعضا شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: این پروژه 18 سال است که ادامه دارد و مانند هر پروژه دیگری، گذر زمان سبب فرسایشی شدن روند آن و خارج شدن از صرفه اقتصادی می‌شود.
یوسفی همچنین افزود: با وجود پیشرفت‌های خوبی که در تکمیل پروژه شاهد هستیم، تنگناهای موجود در روند کار موجب نگرانی برخی نهادها به‌ویژه شخص استاندار شده است.
وی خاطرنشان کرد: ما با استانداری برای ابلاغ سریع‌تر مصوبه کمیسیون ماده پنج مکاتباتی خواهیم کرد و اعضای هیئت مدیره نیز باید هرچه سریع‌تر نسبت به اقدام برای صدور پروانه از شهرداری اقدام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در خاتمه ابراز امیدواری کرد تا با همکاری همه نهادهای ذی ربط، مشکلات تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه علوم پزشکی حل شده و اعضای آن بتوانند صاحب خانه شوند.
در پایان کوثریان، مدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان علوم پزشکی زنجان به ارائه توضیحاتی در مورد این پروژه پرداخت و به همراه مدیرکل و مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان از روند پیشرفت فیزیکی پروژه بازدید به عمل آمد.


۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید