اخبار

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان:

شناسنامه‌دار شدن بیش از ۱۵ هزار زنجانی در حوزه مشاغل خانگی

شناسنامه‌دار شدن بیش از ۱۵ هزار زنجانی در حوزه مشاغل خانگی
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان: بیش از ۱۵ هزار نفر در استان زنجان در حوزه مشاغل خانگی شناسنامه‌دار شده‌اند.


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری در جلسه شورای راهبری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط با حوزه مشاغل خانگی برگزار شد، عنوان کرد: اینکه این اطمینان را داریم که جهاد دانشگاهی با توجه به سابقه درخشانی که در پیشبرد برنامه‌های مهم و کاربردی دارد، طرح ملی توسعه مشاغل خانگی را نیز در استان با قدرت به جلو خواهد برد.

وی افزود: مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد همواره در کانون توجه مسئولان کشور بوده است.

اعطای بیش از ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در استان

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان از شناسنامه‌دار کردن بیش از ۱۵ هزار زنجانی در حوزه مشاغل خانگی خبر داد و تاکید کرد: تا به امروز در این زمینه بیش از ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات چهار درصد ارزان ‌قیمت اعطا شده، هر چند این سهم در سال‌های اخیر کمتر شده است.
جعفری تصریح کرد: در راستای توسعه مشاغل خانگی، سال گذشته طرح ملی با همین عنوان در ۹ استان به صورت پایلوت به اجرا گذاشته شد که امسال در همه استان‌ها اجرایی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قرار است در سه فاز و ۱۲ گام به اجرا گذاشته شود که امروز در فاز نخست این طرح که بررسی، شناسایی، اولویت‌بندی مزیت‌ها و هماهنگی‌های اولیه بود، قرار داریم.
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان در خاتمه گفت: در گام‌های بعدی اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، باید نسبت به توانمندسازی متقاضیان و نیز اتصال محصولات تولید شده در این عرصه به بازار اقدام کرد.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید