اخبار

بازدید از اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده

بازدید از اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان خدابنده
رئیس اداره حراست اداره کل متبوع از ساختمان جدید اداره تعاون کار خدابنده بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سیدعلی‌رضا موسوی‌پور ضمن بازدید از واحدهای روابط کار، تعاون و بازرسی کار ، با رئیس و کارشناسان اداره این شهرستان گفت و گو کرد.
وی هدف از این بازدیدها را ایجاد ارتباط کاری مستقیم و کلامی با کارکنان، ارباب رجوع و آشنایی بیشتر با مشکلات و مسائل موجود در حوزه های مختلف عنوان کرد.
رئیس اداره حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تاکید بر تکریم و پاسخگویی مناسب و منطقی به ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی، از همکاران مجموعه خواست در جهت کاهش میزان بروکراسی‌ها به منظور صرفه جویی در وقت و انرژی و تسریع در امور مراجعین، ضمن بالا بردن میزان رضایت بخشی آنان از خدمت رسانی، اهتمام ورزند.
موسوی‌پور همچنین در مورد واحدها و تعاونی‎‌های مشکل دار خدابنده با رئیس اداره شهرستان به تبادل نظر پرداخت و نحوه برخورد با مراجعین و میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و بر ارتقای حفاظت فیزیکی ساختمان تاکید شد.
گنج خانی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خدابنده نیز بر تمهید شرایط لازم در اداره، جهت صیانت پرسنل و ارباب رجوع در برخورد با بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: دستگاه تب سنج جهت استفاده در ورودی اداره تهیه و خریداری شده است.


۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
اداره کل تعاون کار استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید