اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

هماهنگی های لازم برای تامین ماسک مورد نیاز کارگران صورت گرفته است

هماهنگی های لازم برای تامین ماسک مورد نیاز کارگران صورت گرفته است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هماهنگی های لازم برای تامین ماسک و اقلام بهداشتی مورد نیاز کارگران با شرکت های تولیدی فعال در این حوزه صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی با بیان اینکه نزدیک به یک هزارو 600 نفر از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در استان زنجان دچار بیماری کرونا شدند، گفت: تاکنون از این تعداد مورد فوتی بیماری کوئید-19 در کارگران استان نداشتیم.
وی افزود: کارگران واحدهای تولیدی در شهرستان‌های زنجان و ابهر بیشترین مبتلایان به بیماری کرونا در استان زنجان را دارند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، با بیان اینکه با واحدهای تولیدی که در آنها دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود به شدت برخورد می شود، گفت: تمام کارگران در واحدهای تولیدی موظف به رعایت بهداشت فردی و اجتماعی هستند.
یوسفی تاکید کرد: برای تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی مورد نیاز کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی با شرکت هایی از جمله تعاونی داروسازان هماهنگی های لازم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: تولید اقلام بهداشتی در واحدهای تولیدی استان زنجان روند روبه رشد دارد و با توجه به وضعیت موجود ماسک، در حال حاضر استان زنجان مشکل کمبود ماسک را ندارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، از تشکیل بیش از ۹۰۰ هسته همیار سلامت در واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان خبر داد.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید