اخبار

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان:

سه میلیون عدد ماسک توسط فنی و حرفه‌ای زنجان تولید شد

سه میلیون عدد ماسک توسط فنی و حرفه‌ای زنجان تولید شد
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان،گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از سه میلیون عدد ماسک توسط اداره کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا انصاری گفت: با شیوع بیماری کرونا فنی و حرفه‌ای استان زنجان فعالیت‌های خوبی را انجام داده است.
وی از فعالیت کار گاه تولید ماسک توسط فنی و حرفه‌ای زنجان خبر داد و گفت: فنی و حرفه‌ای استان در وضعیت امروز کرونا وارد عرصه تامین ماسک شده و دستکش‌ها و ماسک‌ها توسط یک شرکتی که مدتی تعطیل بود، ضدعفونی، استریلیزه و بسته‌بندی می‌شود.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان، گفت: در این مجموعه ۱۶۰ نفر مشغول به کار هستند و روزانه در این کارگاه‌ها بیش از ۴۰ هزار عدد ماسک تولید می‌شود.
انصاری تاکید کرد: از اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از سه میلیون عدد ماسک توسط اداره کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان تولید شده است.
وی افزود: فعالیت کار گاه‌های تولید ماسک فنی و حرفه ای استان زنجان همچنان ادامه دارد و این کار گاه‌ها ظرفیت تولید روزانه بیش از ۶۰ هزار عدد ماسک را هم دارند.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان، تصریح کرد: تعداد بیش از ۲۹ هزار ماسک به صورت رایگان توسط فنی و حرفه‌ای استان زنجان در بین مردم توزیع شد.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید