اخبار

در بررسی مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان خدابنده مطرح شد:

لزوم اختصاص ارز دولتی در تهیه مواد اولیه

لزوم اختصاص ارز دولتی در تهیه مواد اولیه
در جریان بازدید رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خدابنده از واحدهای صنعتی این شهرستان، بر توسعه صادرات و لزوم اختصاص ارز دولتی در تهیه مواد اولیه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، ابوالفضل گنج خانی به منظور بررسی وضعیت عملکرد فعلی شرکتها، اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق شعار سال (جهش تولید) و نیز بررسی موانع موجود از شرکت سرنگ شفا و شرکت تولید خوراک دام و طیور دامپروران زنجان بازدید نمود و با مدیران شرکت های مذکور به بحث و تبادل نظر و ارایه پیشنهاد پرداخت.
دراین بازدید گنج خانی ضمن تقدیر از زحمات کارکنان و پرسنل مجموعه، بر ضرورت هماهنگی بین بخش خصوصی و دولتی به عنوان دو رکن از ارکان سه گانه اقتصاد کشور (مطابق اصل 44 قانون اساسی) در سایه عمل به نص صریح قانون و تامین منافع همه جانبه کارگران و کارفرمایان تاکید کرد.
ملکیان، مدیرعامل شرکت سرنگ شفا بزرگترین مشکل شرکت را نبود ساز و کار مناسب جهت قطع فرآیند واسطه گری و دلالی و فرهنگ آن در وضعیت امروز جامعه برشمرد. تاکید بر توسعه صادرات به کشورهای همسایه و فراهم نمودن بستر افزایش صادرات از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود.
همچنین در بازدید از شرکت تولید خوراک دام و طیور دامپروران زنجان نماینده شرکت مذکور ضمن تشریح وضعیت موجود شرکت بر لزوم اختصاص ارز دولتی در تهیه مواد اولیه با قیمت پائین به عنوان بارزترین مشکل شرکت تاکید داشت.۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۸
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید