اخبار

فعالیت 217 تعاونی مسکن در استان زنجان

فعالیت  217 تعاونی مسکن در استان زنجان
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه 289 تعاونی مسکن در استان تشکیل شده است، گفت: از این تعداد تعاونی مسکن در استان زنجان 217 تعاونی مسکن در استان زنجان فعال است
موسی متوسلین در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته مشکلاتی در زمینه تشکیل تعاونی‌های مسکن در استان وجود داشت، اظهار کرد: در سال‌های گذشته تعاونی‌های مسکن مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آوردند که تا به حال نیز مشکلات رفع نشده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون اداره کل تعاونی شرکت‌های تعاونی را در زمینه واگذاری زمین به گروههای چند نفره را دردستور کار برنامه‌های خود قرار داده است، افزود: در حال حاضر تعاونی‌های مسکن مهر در قالب مسکن مهر متقاضیان سازماندهی می‌شوند.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه 289 تعاونی مسکن در استان تشکیل شده است، گفت: از این تعداد تعاونی مسکن در استان زنجان 217 تعاونی مسکن در استان زنجان فعال است.
وی با اشاره به اینکه ساخت واحدهای مشکونی مهر با جدیت در نقاط مختلف استان زنجان دنبال می‌شود، اظهار داشت: استان زنجان در اجرا و ساخت واحدهای مسکونی از جایگاه ویژه‌ای در کشور برخوردار است.
متوسلین با بیان اینکه واحدهای مسکونی مهر با مصالح خوبی ساخته می‌شود، گفت: اداره کل تعاون، بنیاد توسعه کارآفرینی و شرکت تعاونی مسکن مهر بر ساخت این واحدها نظارت دارند.
وی به حمایت‌های دولت از مسکن‌دار شدن مردم اشاره کرد: دولت در این زمینه اقدام‌های خوبی داشته است و در این زمینه برنامه‌های خوبی را به اجرا گذاشته است.
مدیرکل تعاون استان زنجان در ادامه از حمایت‌های دولت از تشکیل تعاونی‌های مختلف اشاره کرد و گفت: تشکیل تعاونی در کشور موجب ایجاد اشتغال و کسب و کار برای مردم می‌شود
۸ آذر ۱۳۸۸ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید