اخبار

واگذاری زمین‌های گروهی مسکن مهر در آینده ای نزدیک

واگذاری زمین‌های گروهی مسکن مهر در آینده ای نزدیک
مدیرکل تعاون استان زنجان از واگذاری زمین‌های گروهی مسکن مهر خبر داد.

به گزارش‌ روابط عمومی اداره کل تعاون زنجان، سید موسی متوسلین در حاشیه بازدید از پروژه‌های شرکت تعاونی مسکن مهر زنجان با اعلام این خبر افزود: مراحل آماده سازی این زمین‌ها در حال انجام است و امیدواریم تا سال آتی شاهد اسکان افراد  واجد شرایط در واحدهای احداثی در قاالب متقاضیان مسکن گروهی باشیم.

وی با مناسب ارزیابی کردن پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر استان، آن را مرهون همکاری همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط دانست و تصریح کرد، همکاری بخش تعاون در شناسایی و پالایش افراد واجد شرایط و همکاری سازمان مسکن و شهرسازی در واگذاری زمین در نقاط مناسب شهر و البته همکاری خود اعضا دست به دست هم داد تا پروژه  مسکن مهر زنجان، موفق‌ترین در کشور شود.

متوسلین ازتلاش برای  واگذاری 1000 واحد مسکونی در دهه فجر بر اساس تاکیدات استاندار محترم خبر داده و گفت: این واحد‌ها به افرادی واگذار خواهد شد که طبق امتیاز‌بندی اعلام شده بر اساس انجام تعهدات اعضا ، در اولویت هستند.

این مقام مسئول همچنین آمادگی اداره کل تعاون را برای ادامه طرح مسکن مهر به صورت یک تعاونی اعلام و اظهار داشت: اگر در شورای مسکن استان و در شرایط خاص، تصمیم بر این باشد که مسکن مهر به همین شیوه ادامه پیدا کند، بخش تعاون برای اجرای آن آمادگی کامل دارد.

گفتنی است در این بازدید که صبح روز پنجشنبه انجام شد، رئیس سازمان مسکن و شهرسازی و مدیران عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون و شرکت جهاد نصر حضور داشتند و از نزدیک در جریان روند ساخت و پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفتند.

 

۸ آذر ۱۳۸۸ ۱۴:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید