اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

رسالت کاریابی‌ها توزیع عادلانه فرصت‌های شغلی است

رسالت کاریابی‌ها توزیع عادلانه فرصت‌های شغلی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: رسالت مهم مراکز کاریابی توزیع عادلانه فرصت‌های شغلی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه کمیته ماده 9، عنوان کرد: یکی از راه‌های رسیدن به فرصت‌های شغلی مراجعه به مراکز کاریابی است و می‌توان گفت که این راه، ارزان‌ترین و سریع‌ترین مسیر رسیدن کارجو به شغل و همچنین دستیابی کارآفرین به نیروی مورد نیاز است.
وی افزود: کاریابی‌ها باید با تعامل با یکدیگر اعتماد مخاطبان خود را جلب کنند و سهم خود در زمینه معرفی کارجویان به کارفرمایان را افزایش دهند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: در صورتی که کاریابی‌ها با هم تعامل داشته باشند، عملکرد آنها به صورت کلی بهبود می‌یابد. در این مسیر همچنین باید از تجارب کاریابی‌های موفق در استان و همچنین دیگر استان‌ها نیز استفاده شود.
یوسفی خاطرنشان کرد: از دیگر راه‌های ارتقای عملکرد مراکز کاریابی، آموزش صحیح است که در این مسیر همکاری با سازمان فنی و حرفه می‌تواند کمک شایانی به آنها کند.
وی تاکید کرد: انجمن صنفی مراکز کاریابی با سیاست‌گذاری صحیح می‌تواند تعامل و همکاری میان کاریابی‌ها را افزاش دهد تا این مراکز به هدف اصلی خود که توزیع عادلانه فرصت‌های شغلی در جامعه است، دست پیدا کنند.۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰
اداره کل تعاون کار زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید