اخبار

ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کاروتولید استان

ثبت‌نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کاروتولید استان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبرداد: ثبت‌نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کاروتولید استان تا 14 آذرماه ادامه دارد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در تکمیل این خبر افزود: ثبت نام در جشنواره مذکور از 14آبان ماه آغاز و مهلت نام نویسی تا ۱۴ آذرماه ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق نشانی اینترنتی جشنواره (http://emtenan.mcls.gov.ir. ) به ثبت برسانند.
یوسفی مطرح کرد: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تولید با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تولید در روند توسعه از جمله مهمترین اهداف برگزاری سی و دومین جشنواره امتنان است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسان زنجان عنوان کرد: جشنواره امتنان از ، در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و واحدهای نمونه برگزار می شود و ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره‌وری،اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص‌های کارگر و گروه کار نمونه است.
۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۲۵
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید