اخبار

حمایت از 150 واحد تولیدی در دادگستری زنجان

حمایت از 150 واحد تولیدی در دادگستری زنجان
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان از ۱۵۰ واحد تولیدی حمایت حقوقی کرده و این حمایت‌ها در ادامه با قوت نیز به عمل خواهد آمد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی گفت: راه مقابله با جنگ تمام عیار دشمنان علیه جمهوری اسلامی تکیه بر ظرفیت‌های داخل و اتکای به اقتصاد مقاومتی است و اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش کشور است که مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
وی با بیان اینکه شرکت ملی سرب و روی زنجان یکی از شرکت‌های مهم به لحاظ نوع تولید و ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر به طور مستقیم است، تصریح کرد: در گذشته شرکت سرب و روی با مشکل تامین انرژی و سوخت مواجه بود که با حمایت مسؤولان استان و دستگاه قضایی این مشکل با تغییر نوع سوخت از مازوت به گاز برطرف شد و ما امروز با افزایش ۱۵ درصدی تولید مواجه هستیم که اقدامی بسیار ارزشمند است.
وی افزود: شرکت سرب و روی زنجان در گذشته نگرانی‌هایی در حوزه زیست محیطی داشت که با تلاش مجاهدانه مسؤولین امروز شاهد رفع ۱۰۰ درصدی این نگرانی و رعایت مسائل بهداشتی و زیست محیطی از سوی شرکت هستیم.
صادقی نیارکی اظهار کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان در سال جهش تولید با تمام توان در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغال تلاش خواهد کرد.
وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های دستگاه قضا، حمایت همه جانبه از تولید و اشتغال است و این کمک‌ها برای اشخاص و جریان‌های خاص نیست، ادامه داد: حمایت از تولید و عمل به فرامین مقام معظم رهبری، یک وظیفه و تکلیف است.
رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان از ۱۵۰ واحد تولیدی حمایت حقوقی کرده و این حمایت‌ها در ادامه با قوت نیز به عمل خواهد آمد.
گفتنی است، تولید شرکت ملی سرب و روی در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ افزایش ۶۲ درصدی داشته و در هفت ماهه گذشته از سال‌جاری با وجود تعطیلی ۸۰ روزه شرکت به دلیل کرونا 4 هزار تن تولید داشته است.


۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید