اخبار

۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری در شورای هماهنگی بانک‌های استان افزود: تا کنون در نتیجه پرداخت تسهیلات جبران خسارت کرونا، از ۹ هزار و ۹۸۲ شغل آسیب دیده در استان صیانت شده است.
وی ادامه داد: تاکنون ۱۵ هزار و ۸۴۹ فقره پرونده متقاضی تسهیلات جبران خسارت کرونا در استان زنجان در سامانه کارا ثبت شده است که از این تعداد ۶ هزار و ۱۲۲ مورد به دلایل مختلف به متقاضیان عودت گردیده است.
جعفری اظهار داشت: مجموع درخواست های باقیمانده در سامانه کارا، ۹ هزار و ۵۹۷ فقره پرونده با رقم ۱۸۰ میلیارد تومان است که از این تعداد ۹ هزار و ۵۳۸ پرونده با رقم ۱۴۵ میلیارد تومان جهت اعطای تسهیلات در کارتابل بانک های عامل قرار دارد.
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تا کنون نسبت عملکرد استان به مجموع اعتباررابلاغی در خصوص پرداخت تسهیلات جبران خسارت کرونا، ۴۱.۶ درصد است که میانگین این رقم در کشور ۳۶.۹ درصد اعلام شده است.
جعفری افزود: استان زنجان رتبه ۱۱ کشور را از حیث جذب منابع برای پرداخت تسهیلات کرونا، دارد.
به گفته مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سهم این استان از اعتبارات پرداخت تسهیلات کرونا، ۲۳۸ میلیارد تومان است.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید