اخبار

ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران نمونه در زنجان آغاز شد

ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران نمونه در زنجان آغاز شد
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه این استان از روز چهارشنبه آغاز شده و متقاضیان تا ۱۴ آذر امسال فرصت شرکت در این جشنواره را دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان سجاد اجاقلو افزود: علاقه مندان به شرکت در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه می توانند برای ثبت نام به سامانه http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه از جمله مهمترین اهداف برگزاری جشنواره امتنان است.
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و واحدهای نمونه برگزار می شود، گفت: اختراع و ابتکار در تولید محصول، ارایه شیوه های نوین در کار (بهره وری، کاهش زمان تولید) صرفه جویی در نهاده های تولید نسبت به سال های قبل، افزایش رفاه یا رضایت مندی مشتریان و کاهش هزینه های مشتریان با ارایه خدمات قابل قبول، بومی سازی  دانش و فناوری و مهندسی معکوس از جمله شاخص های انتخاب افراد برگزیده در این جشنواره به شمار می رود.

وی افزود: جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

اجاقلو همچنین با بیان اینکه جامعه کار و تولید شریف کشور در شرایط شیوع گسترده کرونا  با رعایت پروتکل های بهداشتی، با حضور مداوم در واحدهای تولیدی و تلاش شبانه روزی، نگرانی از کمبود کالاها را از بین برده‌اند، خاطرنشان کرد: درواقع، در مقابله با کرونا، علاوه بر کادر درمانی که به عنوان سربازان سلامت در خط مقدم نبرد با این ویروس خطرناک هستند و از سلامت و جان مردم صیانت می‌کنند، کارگران نیز با تأمین کالاها و اقلام معیشتی مردم، نقش مهمی در مقابله با کرونا دارند که باید قدردان آنان بود.

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید