اخبار

با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی عج زنجان

کتاب راز زندگی بقا رونمایی شد

« راز زندگی بقاء» کتاب شد
مراسم رونمایی از کتاب راز زندگی بقا فرزند شهید بهزیستی زنجان به مناسبت هفته بسیج در زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره ۳ هزار و ۵۳۵ شهید بزرگوار اظهار کرد: نویسندگان حوزه دفاع مقدس، وظیفه سنگینی در روایت یاد و خاطره شهدای بزرگوار دارند.

سردار جهانبخش کرمی با اشاره به غنای بالای وصیتنامه شهدا افزود: شهید بقا ثمین تاب در وصیتنامه خود آورده است که من مادری و خانواده‌‌ای ندارم و اندک سرمایه‌ام را هم به بهزیستی بدهید.

وی با اشاره به شهادت بقاء ثمین تاب اظهار کرد: کربلای ۵ یکی از عملیات‌های بزرگ دفاع مقدس است که رزمندگان زنجانی در آن عاشورایی جنگیدند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه عملیات کربلای 5، زمینه‌ساز برتری‌های کشورمان در عرصه‌های دفاع مقدس بود، تصریح کرد: دشمن و ایادی آنها بعد از این عملیات بود که به فکر تسلیم و قطع‌نامه ۵۹۸ افتادند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان نیز در این جلسه با گرامیداشت یاد شهید بقاء ثمین تاب از کودکان بهزیستی استان که در دفاع مقدس به شهادت رسید، اظهار داشت: ما مراکز متعددی در بهزیستی داریم و گل سر سبد مراکز نگهداری ما در استان مرکز بقاء ثمین تاب است.

محمد محمدی قیداری با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و بسیجیان دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: بقاء ثمین تاب چراغ راه امن و همکارانم در بهزیستی استان زنجان شد‌.

وی با تقدیر از سپاه استان و بابازاده نویسنده کتاب بقا که سرگذشت این شهید بزرگوار است، افزود: این کتاب یادگاری از آن شهید بزرگوار است که به همه مراکز بهزیستی در سراسر کشور ارسال شده است.

۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید