اخبار

پیام تسلیت مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در پی شهادت دکتر فخری زاده

پیام تسلیت مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  در پی شهادت دکتر فخری زاده
در پی شهادت جانسوز دانشمند بزرگ ایران محسن فخری زاده طی عملیات ناجوانمردانه تروریستی، مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل میباشد

بسم رب الشهدا وصدیقین
ما برای آنکه ایران خانه خوبان شود خون دلها خورده ایم.  

دشمنان بدانند با هر قطره خون شهدای وطن، خاک ایمان و اقتدار آن بیشتر آبیاری می شود. شهادت پیشه مردان و زنان همیشه در صحنه ایران است. ملت شریف کشورمان شهادت طلبند و ترور بزرگان ایران عزیز، جز اقدامی از سر ترس و وحشت نبوده و نیست که اگر جز این بود،  دشمنان تا به این حد وحشتشان را از  دانش و تفکر دانشمندان ما، افشا نمی کردند تا بدان جا که دست به اقدام شنیع و قبیح و بزدلانه ترور بزنند
بی شک ترور ناجوانمردانه دانشمند بزرگ هسته ای ایران عزیزمان سردار حاج محسن فخری زاده که خار چشم دشمنان بود ضایعه ای دردناک برای همه مردم  ایران زمین است.  

دشمنان اما این را خوب می دانند که نهال فرزندان ما از ذره های خاک شهیدپرورمان پرورش یافته و قامت و غیرت ایثارشان سرتیتر خبری جهان بوده و هست.
اما در ایامی که به نام هفته بسیج مزین است، گلی از بوستان رشادت به دست صهیونیسم کوردل ترور شد و به شهادت رسید تا این انقلاب قدرتمند تر از پیش شود.
وچه زیبا فرمود امام شهیدان که : مارا بکشید ملت ما بیدار تر میشود.   
اینجانب ضمن تاثر شدید و محکوم کردن اقدام جهان ناپسند تروریسم، شهادت دانشمند بزرگ هسته ای محسن فخری زاده،  رییس سازمان پژوهش و نوآوری هسته ای وزارت دفاع را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای  ”مد ظله العالی”،  جامعه علمی و  دانشگاهی  کشور ،  ملت قدر شناس ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و برای خانواده و بازماندگان این برادر خدوم  عرصه تلاش و خدمت از ایزد منان صبر و سکینه الهی خواستارم.

محمد رضا یوسفی

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان

 

۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید