اخبار

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان :

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای فعالان کسب و کار های گردشگری

امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای فعالان کسب و کار های گردشگری
مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت:امهال پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای فعالان کسب و کار های گردشگری فراهم شده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان ،مسعود علیاری اعلام نمود : با صدور بخشنامه ای از سوی دکتر مصطفی سالاری ، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، امهال حق بیمه سهم کارفرمایی مهر لغایت اسفند سال 99 کسب و کار های حوزه گردشگری اعلام گردید .
با توجه به صدور بخشنامه اجرایی مربوط به اجرای مصوبات سی و نهمین جلسه ستاد کرونا مورخ 12 مهرماه 99و همچنین مکاتبه معاونت اقتصادی وزارت کار و تعاون و رفاه اجتماعی برای حمایت از کسب و کار های آسیب دیده حوزه گردشگری در مقابله با پیامدهای ناشی از شیوع کرونا کلیه کارگاه هایی که فعالیت آنها منطبق با جدول فعالیت های اقتصادی حوزه گردشگری است می توانند از تسهیلات پیش بینی شده برخوردار شوند .
علیاری افزود : بر اساس بخشنامه کلیه کارگاه هایی که فعالیت آنها منطبق با جدول فعالیت های اقتصادی حوزه گردشگری است می توانند از تسهیلات پیش بینی شده در مصوبات مذکور ( امهال بیست درصد حق بیمه سهم کارفرمایی لغایت پایان سال 99 ) بهره مند شوند .
وی تصریح کرد : همچنین کارفرمایان کارگاههای مذکور که با ارسال لیست کارکنان شاغل در کارگاه نسبت به پرداخت حداقل ده درصد حق بیمه متعلقه اقدام می کنند ، می بایست حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال 1400 نسبت به تعیین تکلیف حق بیمه معوق شده سهم کارفرمایی دوره مهر ماه لغایت اسفند ماه سال 99 (پرداخت یکجای آن در اردیبهشت ماه سال 1400 و با ترتیب پرداخت آن حداکثر در 6 قسط) اقدام نمایند .
بدیهی است در صورت پرداخت یکجای بدهی مربوطه و با ترتیب پرداخت آن به شرح فوق ، بدهی مزبور از شمول جرائم تاخیر تادیه پرداخت حق بیمه معاف خواهد بود .
۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید