اخبار

مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد؛

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان زنجان

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان زنجان
مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تمدید مهلت ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سجاد اجاقلو در خصوص  ثبت نام این جشنواره در استان، گفت : بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به محدودیت های ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا از سوی دولت و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، زمان ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید تا پایان آذر ماه تمدید شده است.

وی افزود : کارگران ،گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان زنجان می‌توانند جهت شرکت در جشنواره امتنان سال 1399،  به سامانه این جشنواره به آدرس اینترنتی  https://emtenan.mcls.gov.ir  مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.

مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، عنوان کرد : انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت، روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از کارگران در استان است.

اجاقلو در خاتمه از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای تولیدی خلاق سراسر استان خواست تا در اسرع وقت در مهلت باقی مانده نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید