اخبار

برپایی غرفه فنی و حرفه‌ای در نمایشگاه مجازی پژوهش زنجان

برپایی غرفه فنی و حرفه‌ای در نمایشگاه مجازی پژوهش زنجان
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از از برپایی غرفه دستاوردهای پژوهشی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای زنجان در نمایشگاه مجازی دستاوردهای پژوهش و فناوری استان به‌مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، سال جاری برنامه‌های هفته پژوهش به‌صورت مجازی و یا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با شعار «پژوهش و فناوری در خدمت جهش تولید» برگزار خواهد شد.

وی افزود: پژوهش یکی از شاخصه‌های اصلی توسعه است و توجه به این مقوله می‌تواند گامی مهم و موثر در راستای توسعه استان زنجان را در برداشته باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان پژوهش را یکی از ارکان پیشرفت هر کشور خواند و خواستار توجه بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی سطح استان به امر پژوهش و پژوهش محوری شد.

انصاری در خاتمه عنوان کرد: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در سطح کشور به کمک پارک علم و فناوری وظیفه تولید علم در کشور را برعهده دارند که سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور می‌تواند در تبدیل علم به ثروت و عملی کردن نتایج پژوهشی نقشی مهم و مفید را ایفا کند.

۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید