اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز پژوهش

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز پژوهش
محمد رضا یوسفی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با صدور پیامی روز پژوهش را به تمامی فعالان عرصه علم و دانش تبریک گفت.

لا عَمَلَ کَالتَّحقیِقِ.  
هیچ عملى مانند پژوهش نیست.  امام علی(ع)

  .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  محمدرضا یوسفی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و 25آذر روز پژوهش گفت: پژوهش یعنی عبور از مرزهای دانش ، پویایی ، ژرف اندیشی و تولید علم ، پژوهش عامل توسعه و تعالی کشور است و همه ما در هفته پژوهش باید گامهایی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش برداریم .


یوسفی افزود :
پژوهش یکی از اساسی‌ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه یک کشور است، شاخص ارزشمندی که منجر به دانایی و توانایی جامعه، تولید اشتغال و ثروت، دستیابی به رفاه و امنیت اجتماعی و درنهایت استقلال، خودکفایی واقتدار جامعه شده تا زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان برای آن کشور باشد.

بی‌شک دستاوردهای بیشمار صنایع و معادن در حوزه پژوهش، تحقیقات و فناوری مرهون همت والای پژوهشگران است و هفته پژوهش فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردهای این عزیزان و تقدیر از تلاش‌های ارزنده آنان در عرصه پژوهش و فناوری است.

اینجانب و خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، روز پژوهش را به دانشمندان و دانش پژوهان جوان و متعهد کشور عزیزمان به ویژه استان زنجان که همواره با مطالعه آگاهانه، برنامه‌ریزی شده و روشمند  در راستای نیازهای توسعه ای کشور، پژوهش که «سنگ زیر بنای توسعه» است را سیقل می دهند، تبریک گفته و امیدوارم در پرتوعلم ایزد دانا و در سایه اتحاد و همراهی یکایک متولیان امر تحقیق و توسعه استان عزیزمان شاهد رشد و ارتقای اهداف عالیه پژوهش در سراسر میهن اسلامی   باشیم.

۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید