اخبار

فراخوان اولین جشنواره فیلم 120 ثانیه‌ای تعاون و همدلی منتشر شد

فراخوان اولین جشنواره فیلم 120 ثانیه‌ای تعاون و همدلی منتشر شد
سرپرست امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از فراخوان شرکت در اولین جشنواره فیلم 120 ثانیه‌ای تعاون و همدلی خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی : محمدحسن حسینی با اعلام این خبر، گفت: اولین جشنواره فیلم 120 ثانیه‌ای تعاون و همدلی به عنوان یک فعالیت مهم ترویجی و فرهنگی در سطح کشور و در هفت محور تخصصی برگزار خواهد شد.

وی افزود: مهلت ارسال آثار برای این جشنواره تا پایان دی ماه سال جاری است و از برترین آثار ارسالی در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران  تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

سرپرست امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: در شرایط کنونی و به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا، باید به کمک بستر فضای مجازی و امکانات سمعی و بصری بر نقش موثر تعاونی‌ها در ایجاد همگانی و نقش بسزای آنها در شکوفایی اقتصاد کشور، تاکید شود.

حسینی در خاتمه با تاکید بر اینکه جشنواره جشنواره فیلم 120 ثانیه‌ای تعاون و همدلی، موجب استحکام و گسترش مشارکت اقشار مختلف از جمله کارشناسان ، هنرمندان و فرهیختگان در مقوله مهم تعاون به عنوان نماد بزرگترین اجتماع انسانی دراقتصاد کشور خواهد بود، تصریح کرد: امیدواریم شاهد مشارکت فعال همه علاقه‌مندان در این عرصه مهم فرهنگی باشیم.

 

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید