اخبار

بازرس طرح تکریم ارباب رجوع اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

نصب زنگ خدمات رسانی به جامعه معلول و جانبازان استان در ورودی اداره‌کل

نصب زنگ خدمات رسانی به جامعه معلول و جانبازان استان در ورودی اداره‌کل
بازرس طرح تکریم ارباب رجوع اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از نصب یک زنگ برای خدمت رسانی به جانبازان و معلولان گرامی در مقابل درب اداره‌کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی عنوان کرد: تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی مناسب به معلولان و جانبازان گرامی همیشه از اولویت‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بوده است.

وی افزود: به منظور خدمات دهی بهتر به جامعه معلول و جانبازان سرافراز استان، در ورودی اداره‌کل زنگی تعبیه شده است که این بزرگواران با زدن آن، خدمات مورد نیاز را در مقابل درب ورودی را با حضور کارشناس دریافت خواهند کرد.

بازرس طرح تکریم ارباب رجوع اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: پیش از این معلولان و جانبازان گرامی در صورت مراجعه به اداره‌کل، خدمات را با حضور کارشناس مربوطه در حیاط مجموعه دریافت می‌کردند که امیدواریم با نصب این زنگ، خدمت رسانی به این گروه از جامعه تسهیل شود.

احدی در خاتمه تصریح کرد: سامانه‌های جامع روابط کار، کارا و سامانه تعاون در بستر خدمات رسانی به صورت الکترونیکی برای مراجعین فراهم شده است تا نیازی به مراجعه حضوری به اداره‌کل نباشد.۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید