اخبار

جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان زنجان برگزار شد

جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان زنجان برگزار شد
جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان زنجان (رصد اشتغال) به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری درسالن جلسات اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه طرح مراکز آموزشی جوار کارگاهی و ظرفیت طرح آموزش کار در محیط واقعی مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین طرح موضوع عدم جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی فاقد مهارت و فاقد گواهینامه فنی و حرفه‌ای توسط کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال و همچنین بررسی آخرین وضعیت مجوزهای صادره در حوزه صنعت و معدن و تجارت با رویکرد پیوست اشتغال از دیگر موضوعات مورد بررسی در جلسه کمیته اشتغال استان بود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی ملزم هستند که اطلاعات مربوط به پرداخت تسهیلات خود اشتغالی و تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده به بنگاه‌ها و صدور مجوز‌هایی که منجر به ایجاد اشتغال می‌شود را درسامانه رصد که یک سامانه ملی هست وارد کنند.
محمدرضا یوسفی در ادامه افزود: لازم است دستگاه‌های اجرایی اطلاعات مربوطه از قبیل تسهیلات خوداشتغالی واشتغال‌زایی و همچنین به‌کارگمارشدگان در بخش‌های مختلف خصوصی، تعاونی و دولتی و نیز کارهای پیمانکاری که مجوز داده و یا واگذار شده است را درسامانه رصد وارد کنند.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹
اداره تعاون کار زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید