اخبار

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز :

وظیفه اصلی مجموعه صندوق کار آفرینی امید البرز، حمایت از اقشار آسیب پذیر است

وظیفه اصلی مجموعه صندوق کار آفرینی امید البرز، حمایت از اقشار آسیب پذیر است
مدیر صندوق کارآفرین امید البرز در نشست هم اندیشی مسئولین واحد های ستادی یا کارشناسان شعب استان تاکید کرد: صندوق کارآفرینی امید در سراسر کشور همواره حامی اقشار آسیب پذیر بوده و این وجه تمایز این مجموعه خدوم نسبت به دیگر نهاد ها و موسسات مالی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ، فرهاد حکیم نیا افزود: صندوق به نقطه اتصال و اتمام زنجیره اشتغالزایی در کشور با همکاری نهادهای  که دغدغه ایجاد اشتغال در کشور را دارند تبدیل شده  و این یک رسالت برزگ برای همکاران زحمتکش صندوق است.

مدیر صندوق استان البرز گفت: همه پرسنل صندوق موظفند در برخورد با ارباب رجوع مراقبت های رفتاری را اعمال نموده و برای حل مشکل مردم نهایت سعی و تلاش خود  را به کار بگیرند.

وی افزود: نظارت و وصول مطالبات دو رکن اساسی در این مجموعه است که دغدغه اشتغال جوانان و محرومین را دارد، پس در هر دو مورد باید با رعایت و نهایت دقت مطالبات صندوق و مردم پیگیری و به ثمر برسد.

حکیم نیا از کارشناسان شعب استان خواست تا در بخش مسئولیت اجتماعی خود در راستای حفظ و گسترش منابع صندوق جهت ارائه تسهیلات بیشتر و بهتر به مردم، هر یک به سهم خود به صورت جدی فعالیت نمایند.

ساماندهی دست فروشان و ایجاد بازارچه مشاغل خانگی در شهرستان کرج از دیگر موضوعات مهم مورد تاکید مدیر صندوق استان بود که با اشاره به بخش حوزه مدیریت شهری نیازمند حمایت و ساماندهی است.

 

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید