اخبار

85 درصد از نیاز صنعت برق کشور توسط ایران ترانسفو تامین می‌شود

85 درصد از نیاز صنعت برق کشور توسط ایران ترانسفو تامین می‌شود
مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو از تامین بیش از 85 درصد نیاز صنعت برق کشور و صادرات محصولات این گروه صنعتی به بیش از 20 کشور جهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس ، شرکت ایران ترانسفو بزرگترین تولید کننده انواع ترانسفورماتورهای قدرت، فوق توزیع و توزیع و رآکتور، پست فشار قوی و ضعیف و انواع تابلو برق یکی از بزرگترین و موفقترین شرکت‌های حاضر در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق صنعت کشور است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از تامین بیش از 85 درصد نیاز صنعت برق کشور و صادرات محصولات این گروه صنعتی به بیش از 20 کشور جهان خبر داد.

ظهیری افزود: در سال جهش تولید و در اردیبهشت ماه امسال شرکت ایران ترانسفو جزو هفت شرکت برتر و واحد نمونه تولیدی بود که به صورت ویدئو کنفرانس مشمول لطف مقام معظم رهبری قرار گرفت.

وی افزود: شهریور ماه امسال در نمایشگاه ساخت داخل با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شرکت ایران ترانسفو از بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل ( ۴۰۰ مگاوات آمپر سه فاز) رونمایی کرد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو همچنین از طراحی، ساخت و تست موفق راکتور ۳۴۰ کیلو وار سری خشک رزینی دیتیوند، جدیدترین تولید این شرکت برای اولین‌بار و بی‌نیازی کشور از واردات این نوع رآکتور نیز خبر داد.

ظهیری تولید انواع ترانسفورماتورهای سه فاز، قطعات عایقی، روغن ترانسفورماتور، قطعات مکانیکال و الکتریکال و تولید برخی دیگر از قطعات عمدتا وارداتی ساخت ترانسفورماتور را از دیگر افتخارات مجموعه ایران ترانسفو در خودکفایی صنعت برق کشور برشمرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه هلدینگ این شرکت چند رشته‌ای با ۱۵ تابعه حدود 5 هزار نفر مشغول به کار هستند گفت: گروه صنعتی ایران ترانسفو با توجه به رشد بسیار خوب در تولید و فروش در سال‌جاری نیز بیش از 450 نفر را به طور مستقیم و از طریق آزمون و مصاحبه جذب کرده است.

۲۵ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶
اداره تعاون کارزنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید