اخبار

تجلیل از زنان کارآفرین عضو صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر زنجان

تجلیل اززنان کارآفرین عضوصندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان زنجان، گفت: زنان نخبه و کارآفرین عضو صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان در هفته گرامیداشت مقام زن تجلیل می شوند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایلنا، علی عباسی با اشاره به برگزاری برنامه های مناسبتی و گرامیداشت مقام زن گفت: با رایزنی دستگاه‌های اجرایی استان زنجان، در روز زن از زنان نخبه و کارآفرین عضو صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان تجلیل می شود.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان زنجان، ادامه داد: در کنار خدماتی نظیر اعطای بورسیه تحصیلی به فرزندان و خانواده های عضو صندوق ، اقدامات اساسی دیگر نیز در این راستا به افراد عضو این صندوق ارائه داده می شود.

شناسایی و تنظیم بانک اطلاعاتی زنان کار افرین استان


وی با اشاره به شناسایی و تنظیم بانک اطلاعاتی از تعداد زنان کار افرین استان زنجان عضو صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان با همکاری دستگاههای اجرایی استان و استانداری زنجان، ادامه داد: در صدد شناسی هر چه بیشتر این زنان و تجلیل از زنان کار آفرین استان زنجان هستیم.
عباسی در پایان سخنان خود، اضافه کرد: تجلیل از زنان کار آفرین بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان زنجان روز 15بهمن همزمان با روز گرامیداشت مقام زن خواهد بود.
۲۵ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶
اداره کل تعاون کار زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید