اخبار

تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا؛

ارائه خدمات دستگاههای استانی تابعه وزارت کارورفاه اجتماعی بصورت غیرحضوری

ارائه خدمات دستگاههای استانی تابعه وزارت کارورفاه اجتماعی بصورت غیرحضوری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح کرد: ارائه خدمات دستگاههای استانی تابعه وزارت کارورفاه اجتماعی بصورت غیرحضوری تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا برای جامعه هدف ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی ضمن قدردانی از حضور مدیران کل دستگاه های استانی تابعه وزارت متبوع در جلسه شورای هماهنگی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید به تبیین و تشریح نامه معاون امور مجلس، حقوقی و استانها مبنی بر اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ازدحام ارباب رجوع و متقاضیان در ادارات کل استان و شهرستانها در راستای رعایت دقیق مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا بمنظور شکست زنجیره انتقال بیماری و حفاظت از سلامت مراجعان و همکاران پرداخت.
یوسفی با ارائه گزارشی از اقدامات بعمل آمده توسط دستگاههای عضو شورا در راستای پیشگیری و مدیریت ویروس کرونا از تلاش بی وقفه مدیریت و پرسنل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و تولید ماسک توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و تعدادی از شرکت های تعاونی، همچنین اقدامات پیشگیرانه در مراکز تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان ، بطوریکه یک نفر هم در مراکز نگهداری سالمندان در اثر بیماری کرونا فوت ننموده است قدردانی کرد.
رئیس شورای هماهنگی استان در ادامه بر ارائه خدمات دستگاههای عضو شورای هماهنگی استان بصورت غیرحضوری و لزوم بکارگیری حداکثر امکانات برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در جامعه هدف تا زمان ریشه کن شدن این ویروس تاکید نمود.
در این جلسه هریک از مدیران دستگاههای استانی تابعه وزارت متبوع نیز توضیحاتی در رابطه با اقدامات بعمل آمده درخصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دستگاه تحت مسئولیت خود مطرح کردند .


۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید