اخبار

ایجاد اشتغال برای 2 هزار مددجوی بهزیستی در زنجان

ایجاد اشتغال برای 2 هزار مددجوی بهزیستی در زنجان
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از ایجاد اشتغال برای 2 هزار مددجوی بهزیستی در زنجان خبر داد و گفت: این تعداد اشتغال در طی سه سال گذشته محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد محمدی قیداری گفت: در سازمان بهزیستی تمام تلاش بر این است که با ایجاد فرصت‌های شغلی هدفمند برای مددجویان، گوشه‌ای از مشکلات ایشان رفع شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، بیمه کارفرمایی و خویش‌فرمایی و پرداخت تسهیلات به کارفرمایانی که برای مددجویان اشتغال ایجاد کنند از راه‌های اشتغال برای جامعه هدف استوی افزود: اختصاص وام اشتغال به مددجویان بدون ایجاد زمینه اشتغال، مهارت لازم ،نظارت و فراگیری راه‌های کسب و کار موثر نخواهد بود.
محمدی قیداری ادامه داد: هدف اصلی سازمان و هدف غایی فعالیت‌های بهزیستی توانمندسازی مددجویان است و در برنامه‌ریزی یک مددکار برای توانمندسازی مددجو، خروج از چرخه حمایتی باید مد نظر باشد و این در حالی است که حمایت تخصصی از مددجو همواره ادامه خواهد داشت.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان ادامه داد: کارشناسان اشتغال باید با توجه به شناخت دقیق از توانمندی مددجو و زمینه اشتغال وی و آشنایی با شغل‌های جدید، تسهیلات نو و روش‌های جدید بهترین پیشنهاد را برای ایجاد اشتغال پایدار مددجو ارائه کنند.

اشتغال ایجاد شده در سال گذشته برای 112 نفراز مددجویان بهزیستی


وی از ایجاد اشتغال برای 672 مددجو در سال گذشته خبر داد و گفت ترمیم حقوق، پرداخت سهم بیمه کارفرمایی ،...از حمایت‌های بهزیستی از ایجاد اشتغال است.
محمدی قیداری از اشتغال ایجاد شده در سال گذشته 112 نفر از طریق منابع CBR،گروه‌های همیار، مراکز غیردولتی، پرداخت مشوق‌های بیمه‌ای، تسهیلات بلاعوض و...به اشتغال رسیده‌اند.

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید