اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد؛

برنامه ریزی برای ارائه خدمات موثر و مطلوب به جامعه هدف در سال 1400

برنامه ریزی برای ارائه خدمات موثر و مطلوب به جامعه هدف در سال 1400
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برای برنامه ریزی لازم بمنظور ارائه خدمات موثر و مطلوب به جامعه هدف در سال 1400تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی پایان اسفندماه 99 در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .
در ابتدا منطقی، دبیر شورای هماهنگی استان دستور کار جلسه را مبنی بر تحلیل و بررسی عملکرد شورای هماهنگی استان در طول سال 99 و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات مدیران دستگاههای عضو این شورا در رابطه با دستور جلسات سال 1400 را قرائت کرد.

محمدرضا یوسفی ضمن عرض تبریک پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی ، بهار طبیعت و آغاز سال جدید و آرزوی سال پرخیر و برکت و لطف الهی برای کلیه حاضرین از مدیران بجهت همکاری و همراهی با شورای هماهنگی استان تشکر و قدردانی کرد.

وی از تعداد جلسات و مصوبات مربوطه و همچنین اشاره به افتخارات کسب شده توسط دستگاههای عضو شورا در سال 99 و نتایج بسیار مطلوب حاصله از تصمیمات متخذه در جلسات گزارشی ارائه کرد.
رئیس شورای هماهنگی همچنین از مدیرانی که با پیگیری های مربوطه موجبات حضور مدیران ارشد دستگاه تحت مسئولیت در استان را فراهم نمودند قدردانی و از مدیرانی که شخصاً در کلیه جلسات شورا شرکت می نمایند تشکر ویژه نمود.
یوسفی همدلی و مشارکت کلیه مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی استان در انجام وظایف محوله و پیشبرد اهداف و برنامه های شورا و سیاست های ابلاغی وزارت متبوع و همچنین ارائه خدمات به هم استانی های عزیز در طول سال 99 را قابل تقدیر دانست.
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید برای برنامه ریزی لازم بمنظور ارائه خدمات موثر و مطلوب در سال آتی خواستار ارسال مکتوب برنامه های پیشنهادی برای دستور کار جلسات سال 1400 حداکثر تا اولین جلسه شورا در سال آتی شد.
در پایان جلسه مدیران دستگاههای استانی تابعه وزارت متبوع ضمن تبریک فرارسیدن عید نوروز از ریاست محترم شورا بجهت ایجاد فضای صمیمی بین اعضاء و برنامه ریزی های مدون و مطلوب متخذه برای دستور کار جلسات تشکر و قدردانی نمودند.

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۲
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید