اخبار

مشاورمقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد:

گام های بزرگ وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با سیاست جوانگرایی

گام های بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سیاست جوانگرایی
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شفافیت و جوان گرایی را دو سیاست اصلی و راهبردی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خواند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، سید ضیاء الدین شجاعی برهان در دومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان تصریح کرد: مشکلات و موانع دست و پاگیر با سیاست شفافیت از تاریک‌خانه‌ها بیرون کشیده شد از جمله مصادیق آن می توان به حضور مدیران عامل صندوق بازنشستگی و افزایش نرخ سود شستا اشاره کرد و با کمک کارشناسان و فرهیختگان توانستیم راههای برون رفت ازمشکلات و تسهیل امور چاره‌اندیشی کنیم.

شجاعی برهان ادامه داد: در این وزارتخانه با استفاده از سیاست جوانگرایی به اهداف مطلوب دست یافتیم و این موفقیت حاصل تلاش ما در استقرار هدف جوانگرایی نخبگانی در سطح بنگاه‌های وزارتخانه بود که موفق شدیم ۱۲ سال عمر مدیران را کاهش دهیم ، در سازمان‌های سنتی با به کارگیری جوانان گام‌های بزرگی برداریم و از نظر و دیدگاه افراد باتجربه استفاده کنیم.

استفاده از نظر و دیدگاه افراد باتجربه و به کار گیری جوانان 

 
در این جلسه مشاور عالی وزیر به همراه مدیرامور استان ها از زحمات محمدرضا یوسفی مدیرکل اسبق تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به پاس خدمات ارزنده ایشان در مدت تصدی مسئولیت هایشان در مسیر خدمت به جامعه و تلاش زنجان با اهداء لوح ، تقدیر نموده و محمد رضا انصاری را به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی نمودند.

دراین مراسم آبی پور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان و مدیران کل عضو شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان نیز حضور داشتند.

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید