اخبار

مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد؛

تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی امور پیمانکاری تا پایان شهریور

تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی امور پیمانکاری تا پایان شهریور
مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی امور پیمانکاری تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.

تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی امور پیمانکاری تا پایان شهریور

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی کریمی عنوان کرد: با توجه به استمرار شرایط و محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا در کشور و در اجرای تصمیمات متخذه در چهارمین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتبار پروانه‌های مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی (حقیقی و حقوقی) تا تاریخ 1400/6/31 تمدید شد.
وی افزود: اعتبار گواهینامه‌‎های تایید صلاحیت ایمنی امور پیمانکاران که از تاریخ 1398/12/1 منقضی شده یا می‌شود، مشروط بر ثبت درخواست متقاضی مبنی بر تمدید گواهینامه از طریق سامانه مرتبط و درج موافقت اداره اجرایی ذیربط در سامانه تمدید می‌شود.

سامانه اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاری

 مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ضروری است متقاضیان تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی امور پیمانکاری جهت ثبت درخواست تمدید گواهینامه مذکور، با مراجعه به سامانه اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاری، از منوی موجود گزینه درخواست تمدید را انتخاب و پس از درج موافقت اداره کل اجرایی صادرکننده ، اقدام به افزایش اعتبار گواهینامه تا پایان شهریور کنند.
کریمی خاطرنشان کرد: ارائه درخواست تمدید آن دسته از متقاضیانی که وضعیت آنان در سامانه دارای اعتبار قانونی و یا در جریان تمدید قید شده باشد، بلامانع خواهد بود.

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید