اخبار

توسط اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان صورت گرفت:

بازدید از طرح های اشتغال پایدار روستایی شهرستان خدابنده

بازدید از طرح های اشتغال پایدارروستایی شهرستان خدابنده
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: در راستای نظارت بر طرح های اشتغال روستایی از سه طرح در شهرستان خدابنده بازدید بعمل آمد.
بازدید از طرح های اشتغال پایدار روستایی شهرستان خدابنده

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان ، طیب جعفری مطرح کرد: در راستای نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و جهت اطلاع از روند کار ، راستی آزمایی و نظارت بر چگونگی هزینه کرد تسهیلات پرداخت شده در شهرستان خدابنده از سه طرح در این شهرستان بازدید بعمل آوردند.
جعفری گفت: شرکت کشت و صنعت دشت میر از جمله طرح های مورد بازدید بود جهت احداث سردخانه دومنظوره 2500 تنی این مجموعه، از محل پرداخت تسهیلات روستایی مبلغ 54900 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است طرح مذکور با ایجاد 10 فرصت شغلی جدید، در مرحله بهره برداری می باشد.
وی ادامه داد: همچنین از شرکت تعاونی زیبا کاران آبی سلفی که با هدف تولید محصولات گلخانه ای به بهره برداری رسیده است بازدید صورت گرفت جهت این طرح از محل پرداخت تسهیلات روستایی مبلغ3600 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است که منجر به ایجاد اشتغال 4 نفر شده است و درحال حاضر در مرحله آماده سازی جهت کشت پاییزه قرار دارد.
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: استخرسرپوشیده تفریحی ورزشی شرکت نگین آرین محمودآباد نیز از سری طرح های اشتغال پایدار روستایی در شهرستان خدابنده است که برای اجرای این طرح از محل پرداخت تسهیلات روستایی مبلغ 9000میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است که منجر به ایجاد اشتغال 6 نفر شده است و این طرح به بهره برداری رسیده است.
شایان ذکر است از محل طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار روستایی در شهرستان خدابنده 734 طرح با مبلغ 568294 میلیون ریال و با اشتغال 1140 نفر پرداخت شده است.

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید