اخبار

مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان:

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت سال 1400 برگزارشد

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت سال 1400 برگزارشد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت سال 1400 با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خبر داد.

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت سال 1400 برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی درتکمیل این خبر گفت: این جلسه با موضوع برنامه های عملیاتی کمیته های تخصصی (5 گانه) ذیل کارگروه توسعه مدیریت و کمیته های عمومی این اداره کل تشکیل شد.
در این جلسه انصاری ، سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر بحث آموزش بویژه در حوزه تعاون، عنوان کرد: اولین شعار ما باید آموزش صحیح و کارا باشد و در این زمینه برنامه ریزی های دقیق صورت گیرد و بصورت کاربردی اجرایی شود .
انصاری عدم آشنایی به حقوق عمومی و قانون و مقررات را نقطه ضعف اساسی دانست و گفت: جهت توانمندسازی تعاونی ها و حل مشکلات موجود باید آموزشها به صورت تخصصی صورت گیرد چرا که تعاون اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و می تواند در بهره وری بهینه از شرایط زندگی، کار و تولید و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی جامعه مؤثر باشد.
سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: آموزش تعاون در مدارس باید از همان کودکی آغاز شود ضمن این که این آموزش باید به صورت نهادینه و کارشناسی شده ارائه شود.
در ادامه میرزایی، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به اینکه شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا برگزاری به‌ موقع مجامع عمومی تعاونی‌ها به‌صورت فیزیکی را عملا سلب کرده است و به‌ منظور پیشگیری از ایجاد اختلال در روند امور آنها برگزاری مجامع عمومی به‌صورت مجازی با اصلاحیه آیین‌نامه تبصره ٣ماده ٣٣ قانون بخش تعاونی اقتصاد صورت می گیرد گفت: گاها در برگزاری این مجامع به صورت الکترونیکی اختلالاتی پیش می آید که این موضوع نباید بهانه ای برای تعاونی ها در اجرای درست عملکردشان باشد.
میرزایی همچنین اشاره ای به بحث تعدد سامانه ها کرد و گفت: این موضوع مشکلاتی را برای دستگاه های اجرایی ایجاد کرده است که پیشنهاد می شود این سامانه ها متمرکز شوند و بصورت جزیره ای عمل نشود .
در ادامه در خصوص برنامه عملیاتی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان ابلاغی از سوی وزارت متبوع و برش شهرستانی همراه با ارائه گزارش عملکرد مربوطه در سه ماهه اول سال جاری و نیز تدوین کتابچه نقشه راه توسعه مدیریت این اداره کل بحث و تبادل نظر صورت گرفت.۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید