اخبار

با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان:

دومین کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد افتتاح شد

کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد افتتاح شد
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در مراسم افتتاح کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد تاکیدکرد: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است.

دومین کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد افتتاح شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری با حضور در این مراسم به همراه رئیس پارک علم و فناوری ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان و جمعی از مسئولین این حوزه به اهمیت ایجاد چنین طرح هایی برای ایجاد یک شبکه خلاق نوآورانه در میان کارآفرینان اشاره کرد و گفت :راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است .
انصاری ادامه داد: کارآفرینان و صنعتگران همچنان به دنبال کارآفرینی و حفظ شرایط موجود و سرپا نگه داشتن فضای اشتغال و سرمایه گذاری خود هستند و بر این باور استوارند که کارآفرین هیچ گاه از همت و تلاش خود دست برنداشته و برای خودکفایی و اقتصاد مهین خود تا آخرین لحظه تلاش می کند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود : برای ایجاد تعادل در بازار کار و رفع مشکلات بیکاری باید نگاه و نگرش خود را به مسئله کار و بیکاری تغییر دهیم و از ظرفیت‌های خود فعالان و تشکل‌ها استفاده کنیم .
انصاری عنوان کرد: هدف از ایجاد کافه های کارآفرینی این است که افراد سرشناس و فرهیخته اکوسیستم کارافرینی و صنعت استان در یک مکان برای ایجاد گپ و گفت ، ارتباط گیری و شبکه سازی و همچنین آشنایی با سرمایه گذاران بین صاحبان ایده، کارآفرینان شکل گرفته و در نهایت با ایجاد شبکه‌ای قوی در کنار هم به تولید ملی و اشتغال زایی کمک ‌کنند.

۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۱
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید