اخبار

پرداخت بیش از 74 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در سال جاری توسط تامین اجتماعی گیلان

پرداخت بیش از 74 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری در سالجاری توسط تامین اجتماعی گیلان
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری حدود 90 میلیارد تومان از تعهدات کوتاه مدت شامل غرامت‌ها، کمک هزینه ها و مقرری بیمه بیکاری توسط تامین اجتماعی گیلان پرداخت شد.

  

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان،علی حسین‌نژاد با ارایه این آمار افزود : در سه ماهه اول سال جاری تعداد 35 هزار و 88 سند تعهدات کوتاه مدت در شعب استان صادر و بابت ارائه آن 89 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت شد.

وی گفت: در این مدت بیش از 8 هزار نفر بالغ بر 74 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری دریافت کردند.

حسین‌نژاد با بیان این که غرامت ایام بیماری با مبلغ 8 میلیارد و 330 میلیون تومان بیشترین تعهد ارائه شده پس از مقرری بیمه بیکاری است، افزود :پس از آن از حیث رقم تعهداتی کمک هزینه ایام بارداری با 3 میلیارد تومان و کمک هزینه وسایل پزشکی شامل ( اروتز و پروتز ) با رقمی افزون بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان قرار دارد.

وی همچنین 548 فقره کمک هزینه ازدواج و 240 مورد هزینه کفن و دفن را از دیگر تعهدات تامین اجتماعی گیلان در این ایام عنوان کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به توسعه خدمات دیجیتال گفت: بستر لازم برای درخواست و پیگیری تمامی تعهدات مذکور از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی فراهم است.
۱۲ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۱
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید