اخبار

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان خبر داد:

افتتاح کارگاه بوجاری در بخش قره پشتلو شهرستان زنجان

افتتاح کارگاه بوجاری در بخش قره پشتلو شهرستان زنجان
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان از افتتاح کارگاه بوجاری و بسته بندی محصولات کشاورزی در بخش قره پشتلوی این شهرستان خبر داد.

 

افتتاح کارگاه بوجاری در بخش قره پشتلو شهرستان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، اسماعیل آقاجانلو گفت: طی مراسمی کارگاه بوجاری و بسته بندی محصولات کشاورزی در روستای قبله بلاغی بخش قره پشتلوی شهرستان زنجان با حضور بخشدار منطقه و معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی زنجان افتتاح شد.
آقاجانلو ادامه داد: این کارگاه داخل روستای قبله بلاغی قرار داشته و فاز اول آن با اعتباری در حدود ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که از این مبلغ رقم یک میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض نهاد عمران و آبادانی سپاه و مبلغ 2/5  میلیارد ریال تسهیلات کم بهره صندوق کارآفرینی امید از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و همچنین حدود 5/5 میلیارد ریال هم آورده خود متقاضی بوده است.
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان این کارگاه که فاز اول آن کارگاه بوجاری بوده دارای 3 نفر اشتغال دائم و در فاز توسعه که کارگاه بسته بندی محصولات کشاورزی هم به آن اضافه خواهد شد دارای 11نفر اشتغال دائم خواهد بود.

۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید