اخبار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

شرکت تعاونی کیهان سازه ابهر شایسته تقدیر ملی شد

شرکت تعاونی کیهان سازه ابهر شایسته تقدیر ملی شد
سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شرکت کیهان سازه ابهر به‌عنوان تعاونی شایسته تقدیر در سطح ملی انتخاب شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری با اشاره به انتخاب تعاونی‌های برتر که آغاز فرآیند آن از اردیبهشت ما سال جاری بود، عنوان کرد: با توجه به نقش و تاثیر تعاونی‌ها در اتفاقات و تحولات اقتصادی استان باید از تمامی اعضاء شرکت های تعاونی تقدیر شود.
وی با اشاره به فرآیند تعریف‌شده برای انتخاب تعاونی‌های برتر شامل ثبت‌نام، تکمیل مدارک، ورود اطلاعات و داوری گفت: داوران این بخش از طریق خود تعاونگران و بدون دخالت بخش دولتی انتخاب شدند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه 113 پرونده تعاونی در این فرآیند، تکمیل و خود اظهاری کرده بودند، خاطرنشان کرد: در نهایت با توجه به امتیازبندی‌ها 17 تعاونی انتخاب شدند که در نهایت و از میان آنها، هفت تعاونی شایسته تقدیر و 10 تعاونی نیز به‌عنوان تعاونی برتر استان انتخاب و همزمان با سراسر کشور و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آن‌ها تجلیل شد.
انصاری تصریح کرد: خوشبختانه به مانند ادوار گذشته تعاونی‌های استان توانستند در سطح ملی موفق ظاهر شوند و شرکت تعاونی کیهان سازه ابهر به عنوان تعاونی شایسته تقدیر در سطح ملی انتخاب شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۱
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید