اخبار

۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد

۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه‌های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.

محسن مددی افزود: ۱۴۷ نفر با شرکت در این دوره‌ها در رشته های مختلف صاحب مهارت شده‌اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین خاطرنشان کرد: مهارت جویان با حضور در دوره های آموزشی محیط واقعی کار، مهارت لازم را در حرفه های مورد نظر کسب می کنند و شانس خود را برای کسب فرصت شغلی افزایش می دهند.

وی اظهار کرد : در مدت یاد شده همچنین ۷۷ هزار و ۵۲۷ نفر ساعت دوره مهارتی در کارگاه های آموزشی صنایع و صنوف استان قزوین برگزار شده است.

این مسوول ادامه داد: هزار و ۷۲ نفر با شرکت در این دوره ها در رشته های مورد نظر صاحب مهارت شده اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: تربیت افراد ماهر و آماده ورود به بازار کار از اهداف برگزاری دوره های آموزشی در کارگاه های صنایع، صنوف و جوار به شمار می رود.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید