اخبار

مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

نماز نقش موثری در حفظ وضعیت فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد

فریضه نماز نقش موثری در وضعیت فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد
مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: فریضه نماز نقش موثری در حفظ ارزش‌های انسانی و ارتقای وضعیت فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سجاد اجاقلو عنوان کرد: شورای اقامه نماز اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور اعضای شورا
به منظور بررسی برنامه‌ها به منظور ترویج فرهنگ اقامه نماز برگزار شد.
وی ضمن اشاره به اهمیت تشکیل جلسات شورای اقامه نماز اداره و برنامه‌هایی که در سطح وزارت متبوع به عنوان برنامه‌های سال 1400 مصوب شده، اظهار امیدواری کرد: با تعامل و همکاری اعضای شورای اقامه نماز، اهداف و برنامه‌های مورد انتظار وزارت متبوع و ستاد اقامه نماز را اجرا خواهیم کرد.
مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی، شناسایی فعالان نماز و تجلیل و تقدیر از آنها و تجهیز نمازخانه‌های ادارات تابعه ازجمله برنامه‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در خصوص ترویج فرهنگ اقامه نماز است.
اجاقلو در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت فریضه نماز و نقش موثری که در حفظ ارزش‌های انسانی و ارتقای وضعیت فرهنگی و اجتماعی دارد، رسالت شورای اقامه نماز در این اداره‌کل بسیار حساس و مهم است.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۱۳
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید