اخبار

دبیر اجرایی خانه کار گر زنجان

اولویت اصلی خانه کارگر زنجان، ارتقاء آموزش‌های مهارت محور است

اولویت اصلی خانه کارگر زنجان، ارتقاء آموزش‌های مهارت محور است
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان با بیان اینکه اولویت اصلی خانه کارگر زنجان، ارتقاء آموزش‌های مهارت محور است، ادامه داد: دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر برای برگزاری کلاس‌های آموزشی دارای ظرفیت های مطلوب است.

به گزارش روابط عموم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اصفر نجاری در جلسه هم اندیشی و امضای تبادل تفاهم نامه آموزشی دو جانبه، با اشاره به اهمیت ارتقای مهارت‌های شغلی در جامعه کارگری در واحدهای تولیدی و صنایع استان، گفت: خانه کارگر زنجان دارای مشکلاتی است که نیازمند حمایت و مساعدت مسئولان استانی و کشوری است.
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان، با بیان اینکه اولویت اصلی خانه کارگر زنجان، ارتقاء آموزش‌های مهارت محور است، ادامه داد: دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر برای برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه‌های تولیدی و صنایع استان دارای ظرفیت های مطلوب است.
وی، با اشاره به ارتباطات خانه کارگر با واحدهای تولیدی و صاحبان صنایع بزرگ استان، تصریح کرد: اولویت و هدف اصلی این مجموعه فراگیری آموزش‌های مهارت محور کارگران شاغل در واحدهای تولیدی و صنایع استان است.
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان، رونق تولید را در همراهی مسئولان در حمایت از ادامه فعالیت افراد فعال در واحدهای تولیدی و صنایع استان توام با احساس امنیت شغلی پایدار افراد شاغل در واحدهای تولیدی و صنایع استان مهم عنوان کرد و گفت: امروز بیشتر از پیش نیازمند آموزش‌های مهارت محور و ارتقای مهارت جامعه کارگری در واح های تولیدی استان هستیم.
وی، ابراز امیدواری کرد: با انعقاد و امضای این تفاهمنامه دو جانبه شاهد موفقیت‌های بیشتر جامعه کارگری در حوزه فعالیت در واحد های تولیدی و صنایع استان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی باشیم.

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۲۷
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید