اخبار

در جلسه کارگروه توسعه مدیریت تاکید شد:

فعال سازی کمیته مستندسازی در اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان

فعال سازی کمیته مستندسازی دراداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر فعال سازی کمیته مستندسازی و اصلاح فرآیندها در بحث ارزیابی عملکرد این اداره کل تاکید کرد.

فعال سازی کمیته مستندسازی در اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری گفت: دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت با موضوع بررسی امتیازات کسب شده این اداره کل ذیل شاخص های عمومی و اختصاصی در ارزیابی عملکرد سال 1399و تمدید زمان اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری –دور دوم تا پایان سال 1400 با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

انصاری بر فعال سازی کمیته مستندسازی و اصلاح فرآیندها و همچنین برگزاری دوره آموزشی برای همکاران در خصوص نحوه مستندسازی و ارائه گزارش در ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در یک چارچوب استاندارد تاکید کرد.

محبی، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز بر انجام هماهنگی های لازم توسط رابطین و مسئولین محورهای ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی با ارزیابان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مبنی بر تحقق اهداف مورد انتظار و لزوم انجام اقدامات اصلاحی در طول سال جاری اشاره و تاکید کرد.

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۶
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید