اخبار

در نیمه اول امسال اتفاق افتاد؛

بروز ۱۲۲ حادثه ناشی از کار در زنجان

بروز ۱۲۲ حادثه ناشی از کار در زنجان
معاون روابط‌ کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان زنجان از بروز ۱۲۲ حادثه ناشی از کار طی شش ماهه اول امسال در زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی کریمی با تاکید بر اینکه بحث ایمنی در کار همواره در اولویت بوده و باید مورد توجه همه کارفرمایان و خود کارگران باشد، اظهار کرد: آمار حوادث کار حاکی از آن است که در نیمه اول امسال شاهد بروز ۱۲۲ حادثه کار در استان زنجان بودیم.
وی با اشاره به اینکه بازرسی از واحدهای تولیدی، خدماتی و سایر واحدها در دستور کار بوده و این روند به صورت منظم در استان انجام می‌شود، گفت: در حال حاضر بیش از ۳۵۰۰ واحد تولیدی در استان زنجان به صورت مستمر به امر تولید می‌پردازند که بازرسی از این واحدها نیز انجام می‌شود.
این مسئول تعداد بازرسی‌های انجام شده از واحدهای تولیدی و کارگری استان در نیمه اول امسال را ۳۸۵۸ مورد عنوان کرد و افزود: همه این بازرسی‌ها در راستای کاهش بروز حوادث در واحدهای تولیدی بوده و امیدواریم این روند به گونه‌ای باشد که حوادث رخ داده در محل کار روز به روز کاهش یابد.
معاون روابط‌ کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی استان خاطرنشان کرد: طی شش ماهه اول امسال در استان زنجان شاهد کاهش ۱۸ درصدی حوادث رخ داده در محل کار نسبت به مدت مشابه پارسال بودیم.

۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۷
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید