اخبار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ساخت و آماده سازی مسکن کارگران جزء اولویت هاست

ساخت و آماده سازی مسکن کارگران جزء اولویت هاست
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر تلاش برای ساخت مسکن کارگران تاکید کرد و افزود: خانه دار کردن کارگران شریف یک عمل خداپسندانه است که این اداره کل حتما از مراجع ذیربط و شورای مسکن استان پیگیری های لازم را انجام می دهد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در دیدار و گفت وگو با حجت رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی حرف استان گفت: برای حل مسائل و مشکلات جامعه هدف نیازمند گسترش روابط و تعامل با شرکای اجتماعی خود هستیم تا به کمک هم رضایت جامعه کارگری و کارفرمایی استان را به دست آوریم.
محمدرضا فلاحتی وظیفه این اداره کل در جامعه را سنگین دانست و اظهار داشت: این اداره کل با توجه به گستره مسئولیت هایی که دارد قشر عظیمی از جامعه را در برمی گیرد و این وظیفه ما را در قبال جامعه سنگین می کند.
وی بر تلاش برای ساخت مسکن کارگران تاکید کرد و تعامل در چارچوب قانون را امری ضروری عنوان و بیان کرد: به جهت این که حقی از کسی ضایع نشود باید اجرای صحیح قانون کار با نگاه تعاملی را در دستور کار قرار دهیم.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ادامه سلامت جسم و روان کارگران را مورد تاکید قرار داد و گفت: زمانی ما کارگرانی با بهره وری بالا در اختیار خواهیم داشت که علاوه بر پرداخت به موقع حقوق و مزایا، به سلامت جسم و روح آنها نیز اهمیت دهیم و مسائل ورزش کارگران و خانواده های آنها نیز جزء اولویت هایمان باشد.
حجت نیز در این نشست با اشاره به این که جامعه کارفرمایی استان نیز یکی از دغدغه هایش خانه دار کردن کارگران است، گفت: در صورتی که دستگاه های دولتی ذیربط و درگیر این مسائل زمین کافی را در اختیار کارفرمایان قرار دهند آمادگی ساخت مسکن برای کارگران واحدهای تولیدی یزد را داریم.
۲ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید