اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند

بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از بازنشستگان به عنوان ریشه های هر سازمانی یاد کرد و گفت: بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بوشهر در نشست صمیمی با همکاران بازنشسته تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گفت: بسیار خرسندم در جمع افرادی هستم که عمر گرانبهای خویش را در خدمت به مردم صرف کردند و هم اکنون مانند مخزن تجربه، خِرَد و آگاهی هستند.
وی بازنشستگان را ریشه های هر سازمانی دانست و اظهار کرد: در آموزه های دینی و فرهنگ غنی ملی ما همواره بحث تکریم و احترام به بزرگان و پیشکسوتان اولویت داشته و باید به بهانه های مختلف فرصتی فراهم شود تا صحبت و درد و دل این عزیزان را شنوا باشیم و تا حد توان در رفع مشکلات آنها تلاش کنیم.
فلاحتی تشکیل جلسات هم اندیشی با بازنشستگان را خواستار شد و افزود: بازنشستگان با تجربه بالای خود می توانند در بخش های مختلف به کمک این اداره کل آمده و با مشاوره و نظرات سازنده خود ما را در مسیر دشوار پیش رو همراهی کنند؛ همکاران که پس از  سالها خدمت صادقانه به دوران بازنشستگی می رسند، نباید به سادگی فراموش شوند.
در این نشست که با حضور سایر مدیران ستادی برگزار شد همکاران بازنشسته به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.
 
۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید