اخبار

به مناسبت فرارسیدن ۱۶ آذر صادر شد؛

پیام تبریک سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز دانشجو
طی پیامی سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان روز دانشجو را به کلیه دانشجویان عزیز، به خصوص خانواده کار و تلاش استان تبریک گفت.

پیام تبریک سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز دانشجو
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، متن پیام محمدرضا انصاری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
16 آذر روز دانشجو فرصتی ارزشمند برای بازنگری هویت انقلابی دانشجویان ایران اسلامی است. دانشجویانی که با آگاهی و بصیرت دینی و انقلابی و با الهام از سیره پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار سلام الله علیها خط سرخ شهادت را در مبارزه با استکبار و ظلم سرلوحه کار خود قرار داده اند.
در زمان حال وظیفه تک تک اعضای جامعه علمی کشور، به‌ویژه قشر دانشجویی ایران عزیز حرکت آگاهانه و یکپارچه با پیش آهنگی علمی، پژوهشی و تولید علم و جنبش نرم افزاری در راستای تحقق آرمان‌ها و اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده تعاون‌گران و جامعه کار و تلاش استان ضمن تبریک فرا رسیدن این روز به همه دانشجویان به خصوص دانشجویان خانواده کار و تلاش، یاد و خاطره شهدای مبارز برابر استبداد و استکبار در روز 16 آذر 1332 را گرامی می‌دارم و امیدوارم دانشجویان عزیز کشورمان ایران با عزم ملی و جهاد علمی زمینه ارتقای سطح علمی کشور را در راستای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم آورند. 

۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۵
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید