اخبار

مشاور وزیر در امور ایثارگران در مازندران خبر داد:

سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد

سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران از راه اندازی سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران،  مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران در دیدار صمیمی با ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه در مرحله ورود داده است و امیدواریم بتوانیم نیازهای جامعه هدف در جهت برنامه ریزی به منظور خدمات رسانی بهتر را شناسایی و گامی مهم برای این قشر گرانقدر برداریم.

وی همچنین از تشکیل شورای هماهنگی ایثارگران دستگاه های مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کشور و استان‌ها خبر داد و افزود: به دنبال ایجاد وحدت رویه در رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگران در سطح کشور هستیم.

وی  با تأکید بر این که ایثارگران باید الگوی مناسبی برای مردم باشند، گفت: ایثارگران با دل و جان کار می‌کنند و همواره دلسوز مردم بوده و هستند.
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: ایثارگران دلیر و شجاع ایران اسلامی حماسه آفرینان، مجاهدان و دریادلان در روزگار سرنوشت ساز دفاع مقدس، ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی بوده و خواهند بود و خاطره خوش این از خودگذشتگی ها در ذهن مردم همواره باقی خواهد ماند.
 وی افزود: باید برای رفع مشکلات ایثارگران گام های بزرگی برداریم و برای این مهم نگاه ویژه ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد.
آزادی ادامه داد: در همین راستا در ابتدای سال دستورالعمل تجلیل و تکریم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و سازمانهای تابعه ابلاغ و به زودی با دستور دکتر عبدالملکی که نگاه ویژه ای به ایثارگران دارند اجرایی خواهد شد.
علی باقری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز در این نشست گفت: با افتخار باید بگویم 52 نفر ایثارگر اهم از فرزند شهید، جانباز، آزاده و رزمنده در این اداره کل و در سطح استان مشغول فعالیت هستند.
وی افزود: این نظام و انقلاب مدیون خون شهدا و تلاش های شجاعانه ایثارگران است و مشکلات این قشر در کشور باید به حداقل برسد زیرا در حساس ترین زمان ها کمک حال کشور و حافظ این مرز و بوم بوده اند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: همه ما باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت در کشور باشیم و این مهم یکی از ضروری ترین اقدامات در شرایط حساس کنونی است.
 مهدی محمدی مسئول امور ایثارگران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران  در این جلسه اهم مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری را مطرح کرد.
 در ادامه این نشست صمیمی ایثارگران حاضر در جلسه به بیان نظرات، پیشنهادات، انتقادات، مشکلات و درخواست های خود پرداختند.
در پایان از برخی ایثارگران حاضر در جلسه به نمایندگی از همه ایثارگران با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید