اخبار

کارآفرینی راه حلی برای رفع مشکلات اقتصادی امروز جامعه است

کارآفرینی راه حلی برای رفع مشکلات اقتصادی امروز جامعه است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، گفت: کارافرینی راه حلی برای مشکلات اقتصادی امروز و ترویج آن یکی از نیازهای جدی اقتصاد کشور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان فضایل مقدسی رشد اشتغال در سطح این استان را نشان دهنده بهره گیری از توانمندی و پتانسیل کارآفرینان دانست و افزود: این افراد با خلاقیت و ایده پردازی های خود با استفاده از ظرفیت های موجود فضای جدیدی برای اشتغال ایجاد می کنند.

وی به سه عامل کار، کارگر و کارفرما در رشد اقتصادی و اشتغالزایی اشاره کرد و یادآورشد: کار باید متناسب با نیاز و تقاضیا جامعه برنامه ریزی و اجرا شود.

مقدسی به نقش کارگران در توسعه اقتصادی جامعه اشاره و اظهار کرد: کارگران باید با توانمندی، تخصص، تعهد، خوش فکری، خوش بینی و سرعت عمل خود نقش خود را در تولید بهتر و بیشتر در سطح کشور ایفا کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، بر لزوم آگاهی کارفرمایان از وضعیت کار تاکید کرد و گفت: کارفرمایان باید از جمع کارگران، پایبند به ارزشهای ملی و اجتماعی باشند و با محبت نسبت کارگران و خانواده های آنان نگاه کنند.

وی با بیان اینکه کارآفرینی در بطن خود فرهنگ خاصی دارد، خاطر نشان کرد: این فرهنگ را می توان متناسب با همان فضای حاکم بر شرکت های کارآفرینی کوچک دانست.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید