اخبار

زمان سنجی در تولید از ملزومات کار آفرین باشد

زمان سنجی در تولید از ملزومات کار آفرین باشد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، گفت: خط تولید به زمان بستگی دارد و در این راستا زمان سنجی در تولید از ملزومات کار آفرین باید باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، فضایل مقدسی

،کار آفرینی را راه حلی برای مشکلات اقتصادی امروز جامعه یاد کرد و افزود: ترویج وگسترش کارآفرینی یکی از نیازهای جدی اقتصاد ایران است.

وی  ادامه داد: ترویج وتوسعه فرهنگ کار آفرینی در ایران یک ضرورت جدی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، تعهد اشتغال استان در سال 89 را 27 هزار و 140 اشتغال عنوان کرد  و گفت: در این راستا 32 هزار و 900 اشتغال در استان محقق شد که رشد 121درصدی در تحقق اشتغال را به خود اختصاص داد.

مقدسی تاکید کرد: تعهد اشتغال در سال گذشته 40  هزار و 400 اشتغال بود که 52 هزار و 251 اشتغال ایجاد شد که رشد 129 درصدی در تحقق اشتغال ایجاد شد .

وی در ادامه گفت : درصد تحقق اشتغال در سال گذشته نست به سال 89 ، 190 درصد رشد داشته است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، گفت:کار آفرینی دنیای ناشناخته ای است و در این راستا باید کارگر و کار فرما با هم تعامل لازم را داشته باشند.

مقدسی گفت: کارگر باید کار و بهره وری را بشناسد و اهل مطالعه بوده وآگاه به مسائل روز جامعه باشد و با محبت کار خود را انجام دهد.

وی ، افزود: کار فرما باید دید پدرانه و با محبت و فرهنگ ساز به کار گر داشته باشد و فضای تقابل را بین خود وکارگر را پر رنگ کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان یادآور شد: کار آفرین باید وقت شناس و زمان شناس خدا باشد

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید