اخبار

مدیرعامل یک شرکت تعاونی در زنجان:رونق مشاغل خانگی، تجلی عینی شعار سال است

مدیرعامل یک شرکت تعاونی  در زنجان:رونق مشاغل خانگی، تجلی عینی شعار سال است
مدیرعامل شرکت تعاونی "اهورا فرش" زنجان، گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در آغاز سال 91 در حمایت از تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، رونق مشاغل خانگی تجلی عینی شعار سال است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ابوالفضل منصوری" با اشاره به اینکه وی از سال 70 تولید تابلوفرش را در استان به صورت شخصی آغاز کرده است، ابراز کرد: طی هماهنگیهای انجام شده در سال تولید ملی، تسهیلات طرحهای پشتیبان صندوق مهر امام رضا (ع) به این شرکت تعاونی تعلق گرفته و توانستیم این طرح را به اجرا درآوریم.

وی افزود: در حال حاضر 35 نفر تحت پوشش طرح پشتیبان تولید تابلوفرش قرار گرفته و هزینههای طراحی نقشه، رنگرزی و تولید مواد اولیه، توزیع بین بافنده و خرید محصولات از طریق تسهیلات این طرح انجام می‌‌شود.

مدیرعامل شرکت تعاونی اهورا فرش زنجان، عقد قرارداد فروش با امارات را از جمله موفقیت‌های این شرکت در سال 91 دانست و اظهار کرد: بر اساس این قرارداد تا سقف 2 میلیارد ریال تابلوفرشهای تولیدی در استان زنجان به امارات صادر خواهد شد.

منصوری تصریح کرد: حضور افراد حرفهای در زمینه بافت تابلوفرش در کنار افراد تازهکار، مزیت اصلی این طرح است که برگزاری دورههای آموزشی برای افراد تازه‌کار توسط نیروهای حرفهای صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: حمایت دولت از مشاغل خانگی و افراد بیکار سرپرست خانوار که مدارک فنی دارند، نشان از ریزبینی مسئولان در زمینه ایجاد اشتغال در جامعه دارد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید