اخبار

تلاش دولت های نهم و دهم موجب التیام درد بی سرپناهان شد

تلاش دولت های نهم و دهم موجب التیام درد بی سرپناهان شد
زنجان - مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تلاش و برنامه ریزی دولت های نهم و دهم موجب التیام درد افراد فاقد مسکن و بی سرپناه شد

رسول احدی روز چهارشنبه در حاشیه نمایشگاه دولت مهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،افزود: رویکرد سازمان تعاون،کار و رفاه اجتماعی ایجاد بسترهای لازم برای تامین مسکن افراد فاقد سرمایه در قالب تعاونی های مسکن می باشد.

وی تعداد تعاونی های مسکن مهر را 9 مورد اعلام و ابراز کرد: این تعاونی ها با عملکرد مطلوب خود در احداث مسکن بارقه امیدی در دل مردم ایجاد کرده اند.

احدی با اشاره به تعدادواحد های مسکونی احداث شده در قالب تعاونی های مسکن مهر،خاطر نشان کرد:از سه هزار و 928 واحد که احداث آن مصوب شده بود دو هزار و 966 واحد تکمیل و به اعضای تعاونی های مسکن واگذار شده و 962 واحد نیز تا پایان سالجاری به اعضای تعاونی ها واگذار می شود.

وی به تعداد تعاونی های مستقل از مسکن مهر که در قالب تعاونی های کارمندی،کارگری و آزاد احداث می شوند اشاره واظهار کرد:این تعاونی ها 281 واحد بوده و تعداد اعضای آن نیز 66 هزار و 252 نفر می باشد.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به تعداد واحدهای مسکونی که توسط تعاونی های مستقل از مسکن مهر به اعضاء واگذار شده اشاره کرد وافزود:تا زمان حاضر دو هزار و 951 واحد مسکونی آپارتمانی و 26 هزار و 571 قطعه زمین به اعضای این تعاونی ها واگذار شده است
۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید