اخبار

70 درصد تعاونی‌های استان زنجان فعال هستند

70 درصد تعاونی‌های استان زنجان فعال هستند
معاون امور تعاونی‌های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در حال حاضر 70 درصد تعاونی‌های استان زنجان فعال هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا باقری  اظهار داشت: در حال حاضر 3 هزار و 590 تعاونی در استان زنجان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: تعاونی‌های موجود در استان زنجان دارای بیش از 198 هزار و 700 عضو هستند.

معاون امور تعاونی‌های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان یادآور شد: فعالیت تعداد تعاونی‌های مذکور در استان زنجان موجب اشتغالزایی برای 37 هزار و 900 نفر در استان شده است.

وی در ادامه با اشاره به درصد تعاونی‌های فعال و غیرفعال در استان افزود: از مجموع تعاونی‌های موجود در استان زنجان 70 درصد فعال و 30 درصد غیرفعال هستند.

باقری با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده توسط تعاونی‌ها پس از آغاز به فعالیت دولت نهم و دهم افزود: از مجموع اعضای فعال در تعاونی‌های استان 55 هزار و 200 نفر پس از دولت نهم و دهم عضو تعاونی‌ها شده‌اند.

این مسئول همچنین فرصت شغلی ایجاد شده از محل تعاونی‌ها پس از دولت نهم و دهم را نیز 25 هزار و 900 نفر عنوان کرد.

معاون امور تعاونی‌های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: تعداد فرصت‌های شغلی ایجاد شده در دولت نهم و دهم نسب به 27 سال گذشته افزایش یافته است.

وی با اشاره به برخی از فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه تعاونی‌ها برگزاری جلسه کمیته رسیدگی به تعاونی‌های مسکن مشکل‌دار، تعیین سند راهبردی توسعه بخش تعاون استان برای نخستین بار در استان را نیز از دیگر اقدامات انجام شده در بخش تعاون عنوان کرد.

باقری با اشاره به الکترونیکی‌کردن فعالیت‌ها در تعاونی‌ها افزود: می‌توان گفت در حال حاضر تقریبا همه اقداماتی که در تعاونی‌ها است به صورت صد در صد الکترونیکی انجام می‌شود.

۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید